05 грудня, 2016

#ГодинаКоду-2016


5 грудня 2016 року стартує глобальна ініціатива Hour of Code. Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час ісування ініціативни в ній взяло участь понад 140 мільйонів школярів! 5-11 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу відбудеться ініціатива “Hour of Code”, яка в Україні проходитиме за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket. Вона має на меті зробити уроки інформатики такими ж цікавими як комп'ютерні ігри. Ці заняття побудовані на добре відомих вам комп’ютерних іграх – Angry Birds, Minecraft, Star Wars і розраховані на учнів 5-11 класів. 

Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Приєднатись до групи "Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів" за посиланням 
  • Виконати сценарій "Майнкрафт - Пригоди" за посиланням 
  • Зробити декілька фотографій уроку
  • Приєднатися до спільноти «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook та викласти фотографії з 5 по 11 грудня, вказавши місто, область, номер школи, клас, ПІБ вчителя.
Переможці будуть обрані за допомогою random.org та оголошені 16 грудня у спільноті «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook. Приймаючи участь у конкурсі Ви погоджуєтесь з правилами участі.
За матеріалами сайту http://brainbasket.org/hoc/

Немає коментарів:

Дописати коментар